2 кращий актор фільму

2 кращий актор фільму

навколо актор

Сама початкова ситуація із записом на плівку актор -виконавця сталася в 534 р. до н.е. (однак зміни в розкладі протягом багатьох років ускладнюють його точне визначення), коли грецький артист Феспіс перейшов у фазу в театрі Діоніса, щоб зрештою стати самий початковий розумів індивіда до розмовних фраз як особистість у участі або навіть розповіді. До дії Феспіса грецькі казки фактично лише розкривалися в мелодії, танцях, а також у третій окремій розповіді. Щодо Феспіса, зірки насправді зазвичай називають Феспіанцями. Виключно чоловічі зірки в театрі стародавньої Греції проводилися в 3 видах драматизації: катастрофа, смішна, а також участь у сатирі. Це індустріалізувалося, а також значно розширилося під час римлян. Театр старого Риму насправді був процвітаючим і різноманітним ремісничим типом, який варіювався від святкової ефективності дорожнього театру, оголеного танцю, а також акробатики, до розміщення смішних подій, до високого стилю, вербально фантастичних трагедій.

Оскільки західна сторона Римського королівства впала до виродження з четвертим і п’ятим століттями, голова римської енергії була фактично переміщена на схід до Константинополя. Документи показують, що міміка, пантоміма, сцени чи навіть декламації з трагедій, а також смішки, танці, а також різні інші домашні розваги були насправді неймовірно популярними. Починаючи з п’ятого століття, західна частина Європи була фактично занурена в тривалий базовий стан. Маленькі кочові групи зірок подорожували Європою протягом усієї тривалості, вирушаючи скрізь, де могли знайти аудиторію; немає доказів того, що вони створили все, якими б грубими сценами не було актор.

саме тому це насправді найкращий актор руху

1. Бен Стіллер

Після початку своєї професії поведінки разом із участю в, Стіллер склав ряд імітаційних фільмів, а також отримав своє дуже особисте відкриття під назвою «Викриття Бена Стіллера», яке він створив і тримав для свого власного 13-епізоду. Володіючи раніше вів себе в ТБ, він почав вести себе в кіно. Він створив свій режисерський старт разом із Truth Attacks. Протягом своєї професії він фактично написав, знявся в головній ролі, був адміністратором або навіть створив понад п’ятдесят фільмів, включаючи «Хитрісний спосіб життя Уолтера Мітті», «Зуландер», «Людина з кабельного телебачення», «Є одна річ навколо Мері», трилогію «Задовольнити мам і тат». , DodgeBall, Tropic Rumbling, колекція «Мадагаскар», а також трилогія «Вечір у галереї». Він фактично також створив різні камео у відео, телевізійних фільмах і показах актор.

Стіллер належить до команди комедійних зірок, яку в просторіччі називають «Frat Load». Його фільми фактично зібрали понад 2,6 мільярда доларів у Канаді, а також у єдиних умовах, а також приблизно 79 тисяч доларів кожен фільм. Протягом своєї професії він фактично отримав різні почесті, а також почесті, що складаються з нагороди Еммі, кількох нагород MTV Film, нагороди Britannia, а також нагороди Teenager Option Honor актор .

2. Г’ю Джекман

Х’ю Майкл Джекман AC (народився 12 жовтня 1968) насправді є австралійським актор ом. Починаючи як у театрі, так і на телебаченні, він отримав посаду Джеймса «Логана» Хоулетта/Росомахи в колекції фільмів «Люди Ікс» 20th Century Fox (2000-2017). Ця функція принесла йому «Глобус Гіннеса» за «найдовшу професію». як дивовижний знак у прямому ефірі», доки його документ не був фактично перевищений у 2021 році. Джекман фактично отримав різні нагороди, включаючи 2 нагороди Тоні, нагороду Греммі, нагороду Еммі, а також нагороду Gold World Honor. Він також фактично отримав номінацію на почесну академію. Джекман фактично був призначений приятелем покупки Австралії в нагородах святкування Дня народження королеви 2019 року за рішення щодо розвитку мистецтва, а також щодо світового сусідства актор.

Протягом своєї професії Джекман фактично був хедлайнером фільмів у різних жанрах, включаючи чарівну кумедну Кейт і Леопольд (2001), екшн-хоррор «Вантажівка Хелсінг» (2004), драматизацію «Статус» (2006), тривалу любов до Австралії (2008). , легендарна музика Les Misérables (2012), трилер Detainees (2013), музика The Biggest Showman (2017), політична драматизація The Main Jogger (2018), а також кримінальний трилер Poor Education and learning (2019) . За виконання ролі Жана Вальжана у фільмі «Знедолені» Джекман отримав нагороду «Оскар» за найкращу чоловічу роль, а також здобув золоту світову нагороду за найкращу чоловічу роль – рух, фото, музика чи навіть смішний фільм, а також за «Найбільшого шоумена». Честь Греммі за найкращий саундтрек. Він також запропонував вокальні функції в комп’ютерних мультфільмах Purged Away, Pleased Feets (кожен 2006), Increase of the Guardians (2012), а також Missing out on Web link (2019).