найулюбленіші малазійські гурмани

найулюбленіші малазійські гурмани

навколо приготування їжі

Приготування їжі, кулінарія або навіть кулінарне мистецтво – це справді тонке ремесло, наукові дослідження, а також ремесло використання тепла для приготування страв для використання. Методи приготування їжі, а також компоненти зазвичай відрізняються, починаючи від смаження їжі на грилі на видимому кінці до використання електричних плит, до приготування їжі в різних видах печей, демонструючи регіональні проблеми.

Види приготування їжі так само залежать від рівня здібностей, а також від освіти кухарів. Приготування їжі фактично виконується окремими особами в їхніх особистих будинках, а також через кухарів-спеціалістів, а також кухарів у закладах харчування, а також інших закладах харчування.

саме тому це наспра вді один із найпопулярніших гурманів Малайзії

1. Сатай

Незважаючи на численні думки про те, щоб стати їжею, що належить до Таїланду, сатай, як вважають, походить з Індонезії. Не дивлячись на початок, чи можемо всі ми просто погодитися, що м’ясо на улові готове?
У Малайзії насправді є свої особисті варіанти шампурів, які пропонуються по всій країні у вигляді м’яса птиці, яловичини чи навіть свинини (останнє лише в немусульманських місцях).
Соуси різняться від області до області, складаючись із арахісового соусу, який люблять у всьому світі гурмани.

2. Рояк

Роджак («мікс» малайською) — це, по суті, смажені у фритюрі оладки з тіста разом із фруктами та овочами, однак, безперечно, існують місцеві варіанти.
Однак вегетаріанцям не варто використовувати свої шанси. Уся суміш фактично інтегрована разом із незмінно популярною сумішшю креветок у Малайзії. Це ідеальне поєднання чудового, кислого та гострого гурмани.

3. Путу піринг

Такі, як роті джала, путу пірінг, насправді люблять у Малайзії та Індії.
Putu Piring фактично віддає перевагу торту разом із включеною нагородою у вигляді кишень цукру для рук. Це пластинчаста форма, яка фактично створюється шляхом розплющування борошна перед тим, як обробляти її білою тканиною, а також поміщати її в конусоподібну пароварку гурмани.

4. Сатар

Якщо отак-отак насправді є солянкою, теплою собачою гамою смаженої на грилі риби, після цього сатар насправді є своїм власним, дуже тонко налаштованим родичем. На якомусь ринку в Келана-Джая, Малайзія, постачальник фактично встановив саме те, що він називає телефоном, «страви зі скумбрією, що надходять зі східного узбережжя». Смажена в банановому опалому листі, процедура, а також зовнішній вигляд насправді є фотостатом отак-отак, однак разом із значною кількістю додаткової риби, набагато менше великих частин і смаку гурмани.

5. Roti canai

Натхненний індійським коржиком, роті канаї, насправді створюється разом із борошном, маслом і посипкою, однак деякі, безперечно, додадуть згущене молоко, щоб підсолодити його. Вся суміш фактично розплющена, складена, наповнена олією, а також підготовлена ​​на сковороді, наповненій олією, що призводить до надзвичайно зручного хліба з хрустким зовнішнім виглядом. Ви можете легко споживати це як ласощі окремо або навіть використати для внутрішньої історії до краю соусу.

6. Mee ребу

Якщо ви ще не дізналися, Малайзія справді виграла багато разом із простою мандариновою локшиною. Ще один, щоб зібрати ваше піднебіння прямо у святковій обстановці, mee rebus насправді створюється разом із бланшованою жовтуватою локшиною, потопленою в божевільному картопляному соусі, схожому на каррі, а також із такими смаками, як імбир і лемонграс.
Це так само, як Мі Горенг. Типові здорові протеїни, що входять до складу суміші, складаються з молюсків, сушених анчоусів і баранини. Гарніри складаються з лайму, носиків, а також розрізаних на пару яєць.

7. Гулай аям кампунг

Цю страву з соусом для птиці можна готувати різними способами. Наприклад, в дизайні «містечко» фактично вкинуто звичайну натуральну коноплю, а також картоплю.
Найкращим аспектом гулай аяму є запах. Куркума, а також листя кафрського лайма, а також лемонграс надають йому привабливий аромат. Цукор для рук, а також кокосова суміш надають додатковий ефект, щоб зняти шкарпетки.